VENDI KU DUA TË RRITEM!

 

BimBamBum në Shqipëri

Kopshti i parë me standarde Europiane

 • Formim, argëtim

  - Program cilësor i integruar
  - Staf i kualifikuar dhe i përkushtuar
  - Qetësi, dashuri, siguri
  - Asistencë mjekësore dhe psikologjike
  - Disiplinë pozitive

 • Jetesë ekologjike

  - Materiale ekologjike të garantuara (për të shmangur alergjitë)
  - Ndriçim natyral në 1 mijë m₂ vetëm ambiente të brendshme.
  Minimalisht 25 mᶟ dhe 500 m për çdo fëmijë, 2 oborre të jashtëm të dedikuar sipas grupmoshave.
  - Sistem i ngrohjes dhe ftohjes nën dysheme, fancoil
  - Ajër i kondicionuar
  - Ambient i monitoruar, sistem kamerash e sigurie
  - Sistem zjarrfikës

 • Ushqyer shëndetshëm

  - Kuzhinë e brendshme me shef
  - Menu e bërë nga dietologu,dietë e ekuilibruar, që shmang obezitetin.
  - Produkte të kontrolluara dhe cilësore, edukim i të ushqyerit shëndetshëm.
  - Përgatitja e ushqimit për catering dedikuar fëmijëve dhe familjes.

Vogëlush i ëmbël!

Unë që po të shkruaj, jam BimBamBum! Unë e di që ti s’më njeh, se ti ende nuk ke ardhur tek Kodra e Diellit! Dielli, të cilin e kam shumë shok, m’u lut të ndërtoj një shtëpizë të ngrohtë, për fëmijët më të bukur të botës. Dielli më premtoi mua, se do të ma ndricojë shtëpizën plot me rreze drite e ngrohtësie,që të mos më afrohet asnjë mikrob dhe asnjë virus, që sëmur vogëlushët… Pra, shtëpiza ime quhet, Kopshti BimBamBum ( bukur, apo jo? Sikur i biem tamburit, bimbambuuum ….!) Dielli më tha, se ty të pëlqejnë aventurat, lojërat, mësimet, këngët, ëmbëlsirat dhe byrekët më të shijshëm në botë! Por ne kemi edhe gjëra të tjera të bukura, që i pëlqejnë sidomos prindërit e tu. Sepse ata e dinë mirë së çfarë duan për ty......  Me shume...

Vleresime ne revista design te BimBamBum-it

Na  Kontakto
  • Ku jemi

   Kodra e Diellit
   (Përballë hyrjes së Rezidencës)
   Tiranë, SHQIPERI

   E hënë – E premte:
   7:30 – 18:00 
   E shtunë:
   7:30 – 18:00 
   E shtunë – E diel: 
   Paketë fundjave

    

  • Kontakte

   +35 (068) 8030825
   +35 (042) 440038
   info@bimbambum-al.com
 • [widgetkit id=56]
Весь спектр медицинских товаров Диамаг Бесплатная доставка